Renault KOLEOS

KOLEOS

Hayatı peşine tak!

KOLEOS

Hayatı peşine tak!

KOLEOS

Hayatı peşine tak!

KOLEOS

Güçlü ve atletik bir tarz

Renault Koleos - Gözalıcı tasarım

Gözalıcı tasarım

Zarif görünümü ve kaslı detayları ile Renault KOLEOS son derece karizmatik bir SUV. Çarpıcı tasarımıyla Pure Vision full LED aydınlatma imzası hemen dikkat çekiyor. Bırakın hayat sizin peşinizden gelsin.

Renault Koleos -  Her koşulda konfor

Her koşulda konfor

Sadece önde gidenler hayatı peşine takabilir. Renault KOLEOS’un tasarımı ve malzemelerinin seçimi tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. mutluluğa davettir.

Renault Koleos - Renault KOLEOS teknolojisi

Renault KOLEOS teknolojisi

R-LINK 2 dokunmatik ekran, eller serbest açılır bagaj, gelişmiş sürüş destek sistemleri… Otomobil kullanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Dış Tasarım

Güçlü tasarımıyla dikkat çekme sanatı

Atletik yapı, tasarımı güçlendiren krom detaylar, geniş koltuklar, kaliteli malzeme, Pure Vision Full LED aydınlatma imzası… Renault KOLEOS tüm dikkatleri üzerinizde topluyor.

Renault Koleos - Dış Tasarım
Renault Koleos - Çarpıcı ön tasarım

Çarpıcı ön tasarım

Renault Koleos - C şeklinde Pure Vision Full LED aydınlatma

C şeklinde Pure Vision Full LED aydınlatma

Renault Koleos - 19 inç jantlar

19 inç jantlar

İç Tasarım

Renault Koleos - Geniş iç hacim

Geniş iç hacim

Renault KOLEOS’un geniş iç hacmi tamamen sizin ve yolcuların konforu için tasarlandı. Isıtmalı, havalandırmalı ve masaj yapabilen ön koltuklarla konforlu yolculukların tadını çıkarın. Arka koltuklar için bardak tutucuları, çeşitli saklama alanları ile her yolculukta konfor.

Renault Koleos - EASY BREAK sistemi

EASY BREAK sistemi

EASY BREAK sistemi yardımıyla tek bir hareketle modüler yükleme alanını kendi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Arka koltukları öne doğru katlayarak düz bir yükleme zemini elde edebilirsiniz. Alçak yükleme eşiği ağır nesneleri yerleştirmenizi de kolaylaştırıyor.

Renault Koleos - R-LINK 2 Multimedya sistemi

R-LINK 2 Multimedya sistemi

Renault KOLEOS’un tüm özelliklerini kontrol etmek için R-LINK 2 yeterli. Basit arayüzü, geniş 8,7 inç dokunmatik ekranı ile aracın fonksiyonlarını, multimedya, telefon ve sürüş yardım sistemlerini kontrol etmenizi sağlar.

Performans

Renault Koleos - Sürüş ve teknolojinin keyfini çıkartın

Sürüş ve teknolojinin keyfini çıkartın

Renault KOLEOS’un yüksek performanslı motorları ile yeni heyecanlar yaşayın. Güvenilir ve tasarruflu bu motorlar mühendislerimiz tarafından geliştirilen en son teknolojilerle donatılmıştır.

Renault Koleos - X-TRONIC otomatik vites kutusu

X-TRONIC otomatik vites kutusu

Renault KOLEOS’un yeni otomatik X-TRONIC vites kutusuyla bir araya getirilen Dizel motorları ile 175 beygire kadar güç üretebilmektedir. Yumuşak ve tepkili bu motor olağanüstü sürüş keyfi sunar.

Renault Koleos - ALL MODE 4x4-i

ALL MODE 4x4-i

Renault KOLEOS’un dört çeker versiyonlarının tamamında yeni ALL MODE 4×4-i teknolojisi bulunmaktadır. Sürüş modunuzu seçin: AUTO, LOCK veya 2WD’yi seçin ve her türlü arazide çekişe tam hakim olun.

Renault KOLEOS ile bir tur atmaya var mısınız?

*Gösterilen Renault KOLEOS modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.