Dacia Satış Kampanyaları

Güncel satış kampanyalarımızı inceleyin

10.000 TL getir Duster’ı götür

Sınırlı sayıdaki Duster Comfort ECO- G 115 bg 4×2 otomobilin perakende satın alımında uygulanan 174.900 TL’lik fiyat ile geçerlidir.

Kampanya kapsamında minimum 10.000 TL peşinat tutarı yatıran müşterilerimize teslimatı Aralık ayında yapılacak araçlar için fiyat sabitlemesi yapılabilecektir. Anahtar teslim fiyatından kalan bakiye tutar hariç, kampanyaya katılım koşulu olarak yatırılan peşinat tutarı ile Dacia Finans’tan kullanılan kredinin toplamı minimum 50.000 TL olmalıdır.

İlgili kampanya kapsamında, 40.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vade seçeneği için %1,23 faiz oranı sunulmaktadır. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. 

Duster’ın ortalama CO2 salımı 156 ( benzin ) / 141 ( LPG ); yakıt tüketimi 6,8 (benzin) / 8,7 ( LPG) km aralığındadır. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. (Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,53, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %19,93)

Otomatik vites ile Sandero Easy-R, 155.900 TL’den başlayan fiyatlarla

İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki Sandero Stepway Turbo 90 bg Easy-R otomobilin, perakende satın alımında geçerli, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Sandero’nun ortalama CO2 salımı 130; yakıt tüketimi 5,7 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Dacia Yetkili Satıcılarında.

Dokker Combi aylık 1.499 TL ödeme fırsatıyla

Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya kapsamında belirtilen aylık ödeme tutarı, sınırlı sayıdaki Dokker Combi Ambiance ECO-G 110 Bg otomobilin perakende satın alımında uygulanan 129.900 TL’lik fiyat ile geçerlidir. İlgili aylık ödeme tutarı, Dacia Plan kampanyası kapsamında, 64.380 TL peşinat ile kullanılacak kredi için 35 aylık eşit ödeme ve 51.960 TL’lik son taksit ödemesine göre hesaplanmış tutardır. İlgili kampanya tüm model ve versiyonlarda geçerli olup faiz oranı %1,39’dur. Peşinat tutarı ve kredi aylık taksit bedelleri, seçilen araç modeline göre değişiklik göstermektedir.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.  Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Kampanya kapsamında 1 yıllık Maxxi Bakım ürünü hediye olarak sunulmaktadır. Sadece ilk periyodik bakım kapsam dahilindedir. Aşınma ve yıpranma kapsam dışında olup ilk periyodik bakım 12 ay/20.000 km’ye kadar geçerlidir.

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,69, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %22,29)

Dokker’ın ortalama CO2 salımı 165 (Benzin) / 146 (LPG) g/km; yakıt tüketimi 7,3 (Benzin) / 8,6 (LPG) lt/100 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.