Dacia Satış Kampanyaları

Güncel satış kampanyalarımızı inceleyin

Sandero 10.000 TL peşin Ekim’de teslim

Sınırlı sayıdaki Sandero Stepway Turbo 90 bg Easy-R otomobilin perakende satın alımında uygulanan 136.400 TL’lik fiyat ile geçerlidir.

Kampanya kapsamında minimum 10.000 TL peşinat tutarı yatıran müşterilerimize teslimatı Ekim ayında yapılacak araçlar için fiyat sabitlemesi yapılabilecektir. Anahtar teslim fiyatından kalan bakiye tutar hariç, kampanyaya katılım koşulu olarak yatırılan peşinat tutarı ile Renault Finans’tan kullanılan kredinin toplamı minimum 50.000 TL olmalıdır.

İlgili kampanya kapsamında, 40.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vade seçeneği için %1,03 faiz oranı sunulmaktadır. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. 

Sandero’nun ortalama CO2 salımı 130; yakıt tüketimi 5,7 km aralığındadır. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.09.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,29, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %16,57)

Duster Eco-G 156.900 TL’ den başlayan fiyatlar ve aylık 1.988 TL taksit fırsatıyla

Eylül ayında Dacia Duster avantajlı fiyat ve faiz oranları ile tüm yetkili satıcılarımızda sizleri bekliyor.

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki Duster Comfort ECO- G 115 bg 4×2 otomobilin perakende satın alımında uygulanan 156.900 TL’lik fiyat ile geçerlidir. Kampanya kapsamında, 40.000 TL kredi tutarı, 24 ay ve %1,03 faiz oranı seçeneği ile oluşan aylık ödeme tutarı 1.988 TL’dir.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Araç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Duster Eco-G ’nin ortalama CO2 salımı 156 (benzin) / 141 (LPG); yakıt tüketimi 6,8 (benzin) / 8,7 (LPG) km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.09.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,29, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %16,57)